j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Ieškoti

MANOMANTRA

LUKŠTENTOS KANAPIŲ SĖKLOS

Lukštentos kanapių sėklos stebina unikalia sudėtimi, kurią sudaro gausus vitaminų A, E, D, B1, B3, B6 ir mikroelementų magnio, geležies, managano, vario, cinko, kalio, fosforo, folio rūgšties arsenalas.

Sėklose ypatingai gausu baltymų, skaidulinių medžiagų bei polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega 6 ir Omega 3.

Plačiau apie sėklose esančius mikroelementus:

Magnis (palaiko gerą nervų sistemos funkcionavimą, mažina nuovargį, apsaugo nuo galvos ir raumenų skausmų, užkerta kelią mėšlungiui, širdies aritmijai)

Geležis (svarbi kraujo kokybei, padeda įsisavinti baltymus ir yra itin svarbi hemoglobino ir raudonųjų kūnelių gamybai. Reikalinga bendrai organizmo būklei  – energijai ir sveikam metabolizmui palaikyti. Geležis dalyvauja daugybėje fermentų funkcijų, kurios padeda virškinti ir įsisavinti maistines medžiagas.

Manganas (manganas aktyvuoja fermentus, valo kepenis. Yra svarbus cholesterolio, hormonų bei insulino apytakai. Būtinas mikrooelementas kuris įeina į kepenų, kasos, inkstų, odos ir sąnarių kremzlių sudėtį. Manganas palaiko optimalų cholesterolio kiekį kraujyje, aktyviai veikia angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitą kraujyje. Stabdo senėjimą , prie kurio prisideda tarša, rūkymas, sunkieji metalai ir per didelis saulės poveikis.

Varis (padeda eretrocitų ir raudonųjų kūnelių gamybai, svarbus komponentas odos ir kitų audinių tamprumui, tvirtumui, elastingumui)

Cinkas (palaiko kaulų, odos, plaukų ir nagų būklę. Padeda palaikyti gerą kepenų būklę, svarbus geriems kraujo rodikliams)

Kalis (reikalingas sklandžiai širdies raumens ir kitų raumenų veiklai. Būtinas nervų sistemos veiklai palaikyti)

Fosforas (palaiko raumeninį audinį ir dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Fosoforas reikalingas palaikant šarmų rūgščių balansą, reikalingas kaulų bei dantų struktūrai. Fosforo junginiai yra DNR ir RNR, kuriose saugoma genetinės informacijos sudedamoji dalis)

Folio rūgštis (svarbi naujų organizmo ląstelių susidarymui ir regeneracijai, DNR gamybai. Svarbi normaliai kepenų veiklai, protinei ir emocinei sveikatai, smegenų funkcijai. Padeda augti sveikam vaisiui nėštumo metu)

Maistingąsias, gerai virškinamas, lukštentas kanapių sėklas, išsiskiriančias didžiule mineralų, vitaminų bei antioksidantų gausa, galima vartoti kasdien. Praturtinus savo maisto racioną šiuo unikaliu ir natūraliu papildu, organizamas jums padėkos jau po poros savaičių. Pasijusite energingesni, turėsite geresnį virškinimą bei geresnę nuotaiką.

 

VARTOJIMAS

Šviežios ir kokybiškos lukštentos kanapių sėklos išsiskiria maloniai salstelėjusiu riešutų skoniu, tad tinkmos vartoti labai įvairiai: galima barstyti ant salotų su avokadais, sūriu, žuvimi ar mėsa. Tinka berti į įvairius troškinius, padažus, daržvių sriubas, ypač trintas. Tinka į pieno, kefyro, jogurto, vaisių ar žaliuosius kokteilius. Vaisių, uogų ar daržovių sultis. Jų skonį mėgsta vaikai. Beriama ant bulvinių ar įvairių miltų blynų su grietine, ant įvairių košių, pudingų, keksiukų.

 

Rekomenduojama paros norma suaugusiems : 25-35 gramų. 2,4 valgomieji šaukštai per dieną. Vaikams 10, 15 gramų. 1 valgomasis šaukštas per dieną.

Lukštentų kanapių sėklų galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje.