j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Ieškoti

MANOMANTRA

KANAPIŲ BALTYMAI – PROTEINAS

Kanapių baltymų milteliai, dar kitaip vadinami proteinu, pasižymi unikliai didele baltymų gausa ir net 20 amino rūgščių  grandimi, tarp kurių yra devynios pagrindinės ir nepakeičiamos amino rūgštys. Šių rūgščių žmogaus organizmas nesintetina, todėl jų būtina gauti su maistu. Kanapių baltymai turi daug ląstelienos, skaidulų ir svarbiausių riebiųjų rūgščių Omega-3 ir Omega-6.

Kanapių baltymų milteliai turi tokių mineralų kaip geležis, cinkas, kalcis ir net fosforas. Esama flavonoidų ir antioksidantų – vitamino C, E. Tai yra idealus sveikatos šaltinis jūsų organizmui bei stiprus ginklas prieš mikroorganizmus ir infekcijas.

Kanapių baltymas – proteinas vertinamas ne tik dėl riebiųjų rūgščių Omega 3, Omega 6, sudėtyje esančios ląstelienos, vitamunų bei mineralų, bet ir dėl vienos iš sudedmųjų dalių  –  edestino, kuri yra  yra bene lengviausiai virškinamas baltymas žmogaus organizme. Baltymas puikiai įsisavina ir padeda stiprinti imuninę sistemą. Dėl gero ir greito įsisavinimo suteikia energijos, pakelia nuotaiką.

Kanapių baltymuose yra net 20 amino rūgščių, įskaitant visas 9 nepakeičiamas amino rūgštis. Priešingai nei dauguma augalinių baltymų, kanapės yra kokybiškas amino rūgščių šaltinis. Štai kodėl kanapės yra laikomos visaverčiu augaliniu baltymu. Produktas yra be glitimo, nesukelia virškinimo sutrikimų ar alergijos. Baltymas savyje neturi jokių psichotropinių medžiagų, jis yra  saugus ir sveikas ir vienas geriausių natūralių, augalinės kilmės baltymų šaltinių vegetarams ir veganams.

Kanapių baltymų vartojimas yra gana paprastas, bet labai gerai aprūpinantis organizmą naudingomis medžiagomis.

Knanapių sėklose yra rutulinių baltymų edestino ir albumino. Kodėl tai svarbu? Fermentai, antikūniai, hormonai ir fibrinogenas yra pagaminti iš kamuolinių baltymų. Be to edestinas ir abluminas sudaro skysčio dalį kraujo plazmoje , todėl šie baltymai yra būtini palaikant sveiką imuninę sistemą. Kanapių baltymais galite pakeisti įprastą dienos kofeino dozę. Jie padidina energijos lygį. Kanapių baltymų milteliuose yra visų nepakeičiamų riebalų rūgščių. Pasirodo , nurijus riebalų rūgštis jos pagamina dvigubai daugiau energijos nei angliavandeniai. Be to kanapių  baltymai ilgiau skaidomi organizme, o tai lemia lėtesnį energijos praradimą.

Nustatyta , kad kanapių baltymai sumažina širdies ligų riziką. Kanapėse yra ląstelienos, sveikų riebalų bei daugybė gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų. Taip pat didelis kiekis amino rūgšties arganino. Arganinas naudojamas azoto oksido gamybai. Azoto oksidas yra dujinė organizmo medžiaga, dėl kurios krajagyslės plečiasi . Dėl šios priežasties sumažeja kraujospūdis bei širdies ligų rizika.

Kadangi kanapių baltymai yra apsirūpinę Omega 3 , Omega 6 ir Omega 9 riebalų rūgštimis, ši ypač didelė sveikų riebalų koncentracija padeda skatinti sveiką plaukų augimą. Kai kurie tyrimai teigia, kad Omega 3 panaikina plaukų slinkimą.

Kanapių baltymai palyginus su kitais baltymais turi idealų riebalų rūgščių santykį, todėl jie labai naudingi mažinant organizmo uždegimus. Remiantis tyrimais, vartojant kanapių GLA (GAMA LINOLENO RŪGŠTIES) baltymą, 20% palengvinami artrito simptomai. Tai yra kūne gamindama priešuždegimines molekules, GLA sumažina lėtinį uždegimą.

Kanapių baltymai –proteinas , apsaugo nuo raumenų audinių praradimo bei  pukiai jį atkuria. Baltymas turi visas raumenis stiprinančias amino rūgštis , tokias kaip BCAA (šakotosios grandinės amino rūgštys). BCAA padidina raumenų baltymų sintezės greitį. Savo organizmą tausojantys ir cheminių preparatų nenorintys arba dėl įvairių alergijų (soja, glitimas, kiaušiniai, pienas), negalintys vartoti  sportininkai, renkasi kanapių proteiną.

Kanapių baltymai padeda kovoti su sausa, sudirgusia ir niežtinčia galvos oda. Kadangi kanapių sėklose yra vitamimo E, daug nepakeičiamų riebiųjų rųgščių, todėl baltymai naudojami miltelių arba tablečių pagrindu , nuramina galvos odą.

Kanapių baltymai mažina alkio jausmą, gali padėti paspriešinti potraukiui užkandžiauti bei sumažina svorį. Kodėl? Todėl, kad kanapių proteine gausu skaidulų, kurios ilgiau „laiko“ sotumo jausmą. Taip pat reguliariai vartojant kanapių baltymus mažianate riziką susirgti diabetu.

Kanapių proteinas yra nenepaprastai veiksmingas kovojant su egzema. Baltyme esančios nepakeičiamos riebalų rūštys veikia kaip vidinis drėkiklis, dėl to mažinamas odos sudirgimas ir pleiskanojimas.

Kanapių baltymai turintys netirpių ir tirpių skaidulų, natūraliai valo storają žarną, mažina vidurių užkietėjimą, valo iš organizmo toksinus. Be to, didelė kanapių baltymų ląstelienos koncentracija apsaugo žarnas, sumažina viduriavimo ir hemaroidų riziką. Išvada – produktas prisitaiko prie organizmo ir padeda kovoti su lydinčiais chroniškais arba simptominiais negalavimais.

Be to kanapių baltymai sumažina apnašų kaupimąsi arterijose.

Reguliariai su maistu vartojant kanapių baltymų miltelius yra gaunamas reikalingas baltymų kiekis, kuris padeda palaikyti sveikas organizmo funkcijas. Baltymų trūkumas organizme gali iššaukti kai kuriuos negalavimus – pablogėja nuotaika, atsiranda mieguistumas ir nuovargis.

Kanapių milteliai yra pagaminti iš kanapių sėklų , skonis malonus ir lengvas, primenantis švelnaus skonio riešutus.

Kaip vartoti kanapių baltymus:

Visavalgiams suaugusiems žmonėms: 2,3 valgomieji šaukštai per dieną. Vegetarams ir veganams rekomenduojama 2,3 valgomieji šaukštai per dieną.

Kanapių proteinu galima pagardinti žaliuosius, vaisių, kefyro ar jogurto kokteilius, daržovių troškinius, padažus, kepinius. Galima vartoti sumaišius su sultimis, tiesiog vandeniu ar augaliniu pienu.

Rekomenduojama paros norma: 25-35 gramai per dieną.

Kanapių proteino galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje.