j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Ieškoti

MANOMANTRA

Kaip pasirūpinti savo oda vasarą?

 

Saulė, vėjas ir vanduo yra mūsų mylimi kiekvienos vasaros dienos palydovai, tačiau kartu jie gali sukelti ir diskomforto jausmą – išsausinti ir dirginti odą, sukelti alergiją. Odos priežiūra vasaros metu neturėtų būti sudėtingas ir daug jėgų reikalaujantis procesas, todėl vos keli svarbūs žingsniai gali padėti jūsų odai vasaros metu išlikti sveikai, gražiai ir švytinčiai!

 

Tad kaip tinkamai ja pasirūpinti? Dalinamės 5 patarimais!

  1. SPF – TAVO GERIAUSIAS DRAUGAS!

Tiek kartų iš gydytojų dermatologų girdėtas raginimas, tačiau jaučiame pareigą priminti.Kiekvieno išėjimo į lauką metu Tavo oda turėtų būti patepama apsauginiu kremu. Geriausiai rinktis bent SPF 30 ir vengti saulės aktyviausiu metu nuo 11 iki 15 val.

 

  1. DRĖKINIMAS.

Kremas, kuris yra lengvas ir neapsunkina odos yra lygiai toks pats svarbus kaip ir SPF apsauga. Kartu jie tarsi neišskiriamas duetas vasaros metu!

Kremą svarbu pasirinkti atsižvelgiant į savo odos tipą bei produkto sudėtį. Mūsų odai skirtingų sezonų metu reikia vis kitokios priežiūros, o vasarą siūlome rinktis kuo lengvesnės tekstūros priemones, kurios neužkemša porų ir leidžia odai kvėpuoti. Mano Mantra komandos mylimas odos priežiūros žingsnis – karštos dienos metu atgaivinti ir sudrėkinti odą hidrolatu (tai natūralus augalų ir gėlių vanduo). Hidrolatas ne tik puikiai atvėsina ir sudrėkina odą, bet taip pat ir paruošia odą geresniam kitų kosmetikos priemonių (kremų ar gelio) įsisavinimui. Toms, kurios nori dar didesnio vėsinimo – rekomenduojame hidrolatą laikyti šaldytuve.

 

  1. ŠVEITIMAS

Tai padeda odai greičiau atsinaujinti ir būti skaistesnei! Svarbu atrasti balansą ir odos šveitimo nedaryti jo per dažnai. Reguliariai šveičiama oda taip pat ilgiau išsaugo tą atostogas primenantį vasaros įdegį!

 

  1. MITYBA

Taip, odos grožis prasideda mūsų organizmo viduje, todėl kviečiame prisiminti gerti daug vandens bei savo mitybą papildyti sezoniniais šviežiais vaisiais bei daržovėmis! Taip pat vasaros metu patariame reguliariai vartoti gerąsias bakterijas – jos užtikrins ne vien tik sklandų virškinimo darbą, bet ir padės reguliuoti medžiagų apykaitą, išvengti alergijų maistui (pvz. Laktozės netoleravimo), o taip pat gerosios bakterijos naudingos norint palaikyti gerą plaukų, odos bei nagų būklę.

 

  1. ANTIOKSIDANTAI

Norint džiaugtis gražia ir sveika oda neužtenka rūpintis ja tik iš išorės, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ką valgome. Tačiau dažnu atveju vien iš vartojamo maisto mes negalime gauti visų mūsų organizmui reikalingų vitaminų. Antioksidantas ASTAKSANTINAS (kuris veikia stipriau už vitaminus C ir E) ne tik skatina kolageno gamybą ir atkuria odos mikrotekstūrą, bet ir saugo ją nuo pavojingų UV spindulių! (*po 3mėnesių kurso, astaksantiną vartoję asmenys pastebėjo sumažėjusį raukšlelių kiekį bei natūraliai drėgnesnę bei elastingesnę odą). Šis antioksidantas yra itin veiksmingas, nes atitolina viso organizmo senėjimo procesus bei saugo mūsų ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Astaksantino naudą įrodo vis naujai atliekami tyrimai, tačiau svarbu paminėti, kad renkantis šį papildą būtina atkreipti dėmesį, jog jis būtų natūralios kilmės. Mano Mantra elektroninėje parduotuvėje galite rasti natūralų Astaksantino maisto papildą: LYL Astaksantinas maisto papildas sveikatai ir grožiui