j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Ieškoti

MANOMANTRA

BIČIŲ DUONELĖ

Bičių duonelė tai žiedadulkės kurias bitės suneša į korius ir užplombuoja medumi. Tai natūralus antibiotikas praturtintas gyvybiškai svarbiomis amino rūgštimis bei vitaminais. Duonelė savo savybėmis lenkia net žiedadulkes, tačiau mineralinė sudėtis yra beveik tokia pati. Bičių duonelėje gausu geležies, kalio, kalcio, fluorido, cinko, seleno, magnio, fosforo, chromo, jodo ir kitų mikroelementų. Duonelėje yra ir hormonų su fermentais, kurie  dalyvauja medžiagų apykaitoje ir reguliuoja pagrindinius biocheminius organizmo procesus. Fitohormonai padeda kovoti su senėjimu, o fenolio junginiai apsaugo ląstelių membranas nuo surūgštėjimo, taip pat pasižymi priešuždegiminiu, antiskleroziniu, antioksidantiniu bei šlapimą ir tulžį varančiu poveikiu.

Duonelėje esantys baltymai greitai atstato prarastas jėgas ir tonizuoja organizmą.

Stimuliuoja ir teigiamai veikia imuninę sistemą, didina atsparumą stresui.

Padeda atstatyti vitaminų ir mikroelementų trūkumą. Yra veiksminga kraujagyslių ir širdies veiklos gerinimui.

Teigiamai veikia ligonius po cheoterapijos kurso. Turi antinavikinių savybių.

Bičių duonelė stimuliuoja naujų ląstelių augimą, pažeistų audinių ir organų regeneraciją, todėl yra ypač tinkama pooperaciniu laikotarpiu.

Normalizuoja žarnyno mikroflorą, gerina medžiagų apykaitą bei virškinamojo trakto darbą. Be to, stiprina kaulus, gerina regėjimą, aktyvina protą bei potenciją. Padeda pagerinti atmintį, turi antisklerotinių savybių.

Pagerina odos savybes – padiddina jos elastingumą bei kovoja su senėjimo požymiais. Teigiamai veikia plaukų struktūrą.

 

Vartojimas

Vaikams nuo trijų metų rekomenduojama suvartoti iki 10 gramų per dieną. Geriausia iki pietų, nes bičių duonelė šiek tiek tonizuoja.

Suaugusiems nuo 10 iki 15 gramų per dieną jeigu vartojama profilaktiškai. Apie 30 gramų per dieną, jeigu siekima gydomųjų tikslų. Bičių duonelę geriausia vartoti ryte prieš maistą arba su maistu.

Tiesa ištisai vartoti šio produkto negalima. Pavartojus tris mėnesius padarykite mėnesio pertrauką. Idealu pradėti vartoti vėlyvą rudenį iki vasaros sezono.

Bičių duonelės galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje.