j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Ieškoti

MANOMANTRA

ATRIŠTOS LĄSTELĖS SPIRULINA

Tai unikalus vertingų maisto medžiagų, natūralių baltymų, mikroelementų, vitaminų ir fermentų šaltinis. Dėl to spirulina vadinama „žaliuoju ateities auksu“.

Spirulinoje yra 18 amino rūgščių, 8 jų nepakeičiamos, kai kurių augaliniame maiste tiesiog nėra.

Spirulinos melsvasis pigmentas fikocianinas stimuliuoja nervų ir imuninę sistemas.
Ląstelės atrišimo technologija išlaisvina veikliasias ląstelėje esančias medžiagas iš membranų apsupties, todėl jos tampa lengviau pasisavinamos ir mažiau priklausomos nuo organizmo gebėjimo virškinti maisto medžiagas.

Spirulinos sudėtyje gausu fikobiliproteinų atliekančių fotosintezę (saulės energijos gavybą). Organizme šie junginiai skatina priešuždegiminius, bei antioksidacinius procesus. Ypač svarbi medžiaga ir stiprus imunomoduliatorius yra fikocianinas, pasižymintis vežio plitimą stabdančiomis, bei auglius mažinančiomis savybėmis.

 

Atrištos ląstelės spirulinos SUDĖTIS:

medus (66,7%), ląstelės laisvų komponentų * kanapių sėklų aliejus (22,2%), atrištos ląstelės technologijos vingrūnė (spirulina) (11,1%).

Maistinė vertė100 g: Energinė vertė 445kcal;

 

Vitaminai

Vitaminas A 11.5 mg
Angliavandeniai 56,27 g; Vitaminas D7.5 mcg
Baltymai 7,55 g; Vitaminas E0.6mcg
Iš jų amino rūgščių 6,4 g; Vitaminas K10.09mg
Riebalai 22,95 g; Vitaminas B10,06mg
Iš jų riebiųjų rūgščių 21,84 g; Vitaminas B20.6mg
Iš jų Omega – 34,5 g; Vitaminas B32.03mg
Omega – 613,1 g; Vitaminas B60,09mg
Omega – 91,8 g; Vitaminas B120.022mg
Mineralai. Kitos medžiagos
Kalcis 34.2mg Fikocianinas 2,3g
Chromas 0.11 mg Chlorofilai 0,14g
Varis 0.06mg Karotenoidai 54.4mg
Jodas 0.03 mg Beta karotenas 22,6mg
Geležis 6,66mg Zeaksantinas 12,4mg
Magnis 36,2mg
Manganas 0,38mg
Fosforas 105mg
Kalis171mg
Natris 57,4mg
Cinkas 0,44mg

Vartojimas: po 1 pakelį (1 g.) per dieną

 

VERTA ŽINOTI:

ATRIŠTOS LĄSTELĖS SPIRULINA KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJUJE SU MEDUMI

Medus (66,7%), atrištos ląstelės technologijos kanapių sėklų aliejus (22,2%), atrištos ląstelės technologijos spirulina (11,1 %).

 

Kodėl tokia sudėtis?

Svarbiausia šio produkto sudedamoji dalis yra spirulina, joje yra daug nepakeičiamų amino rūgščių, kurios yra būtinos organizmo regeneracijos procesų palaikymui. B grupės vitaminų, vitamino A, K1, D3, mineralų. Viena iš svarbiausių ir žmogaus organizmui naudingiausių spirulinos medžiagų yra taip vadinami fitochemikalai – augalų sintetinamos medžiagos, tokios kaip fitocianinas, chlorofilai, bei karotenoidai. Šios medžiagos veikia priešuždegiminius, antioksidacinius ir priešvėžinius procesus.

Kanapių sėklų aliejus į sudėtį yra įtrauktas dėl daugybės žmogaus organizmui naudingų riebiųjų rūgščių, tokių kaip visiems žinomi Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, bei daugelio kitų. Medus yra puiki konservuojanti terpė padedanti išsaugoti spirulinos ir kanapių sėklų aliejaus veikliasias medžiagas, bei suteikianti produktui malonų skonį ir ilgaamžiškumą.

Kada  ir kodėl gimė idėja sukurti šį produktą?

Idėja kurti šį ir kitus panašius preparatus gimė jaunai ir ambicingai Fortivitum komandai. Atradus puikią Lietuvos mokslininkų sukurtą ir patentuotą atrištos ląstelės technologiją ,leidžiančią be mechaninio ar cheminio įsikišimo suardyti biologinę žaliavą ląstelių lygmenyje.

„Naudodami šįą technologiją, mes galime lengvai ir efektyviai išgryninti veikliasias medžiagas, išlaisvinti jas iš membranos ir taip padaryti jas daug lengviau pasisavinamas žmogaus organizmui. Mes padarome žmogui prieinamas veikliąsias medžiagas, kurių mūsų organizmai anksčiau papraščiausiai nevirškino – pavyzdžiui tas augalines medžiagas, kurias dengė celiuliozinės membranos.

Kam preparatas skirtas? Kokioms būklėms gerinti?

Šio preparato pagrindinė funkcija yra bendras organizmo ir imuniteto stiprinimas. Spirulina palaiko imunitetą, padeda kovoti net esant virusiniam ar bakteriniam užkrėtimui.

Taip pat spirulinos preparatas padeda numesti svorio nes pavalgius ilgai išsilaiko sotumo jausmas (taip pat stimuliuoja riebalų deginimą). Padeda širdžiai nes suvartojus preparato kraujas tampa skystesnis, oda elastingesnė, sumažina jos uždegimus. Spirulinos preparatas padeda virškinimui, normalizuoja cukraus ir cholesterolio koncentraciją kraujyje, mažina spuogų kiekį. Padeda kovoti net esant virusiniam ar bakteriniam užkrėtimui.  Yra gausybė medžiagos su kuria dabar dirbame. Didžiausią dėmesį skiriame žiniai kaip Fikocianinas padeda net plaučių vėžio gydymui“.